Polskie kimono w Monaco

Polskie kimono w Monaco

Jeans przyjazny, bez sztampy i stereotypów – taka idea przyświeca konkursowi CONTEST – Jeansation 2, którego organizatorom leży na sercu promocja młodych projektantów z całego świata.


To już druga edycja konkursu. Pierwsza odbyła się dwa lata temu. Konkurs przebiega w dwóch kategoriach: casual – obejmującej stroje codzienne na każdą okazję i glamour – eleganckie ubrania na specjalne okoliczności. Dominika Maciejowska postanowiła przygotować projekt i zgłosić go do konkursu w kategorii glamour. Portal plakatclub.pl wspiera Dominikę w jej staraniach.
Uczestnicy konkursu, by znaleźć się w finale muszą przejść aż trzy etapy: pierwszy to zaprojektowanie stroju. Do drugiego etapu - uszycia stroju - przeszli tylko ci, których projekty zaintrygowały jurorów. Następnie należało wykonać profesjonalne zdjęcia z udziałem modeli i modelek, i wysłać je do Monaco. Teraz wszyscy z niecierpliwością czekają na werdykt jury. O tym, kto pojedzie we wrześniu na specjalny pokaz w Monte Carlo z udziałem najważniejszych ludzi z branży modowej, dowiemy się wkrótce. Trzymamy kciuki.

Więcej informacji na: www.jeansation.com/contest i www.jeansation.com


zdjęcia: Marek Jan Karaś
modelka: Karolina Kominek

do góry ^

© 2011-2022 Plakat Club. Wszelkie prawa zastrzeżone.