"The Point" wspiera młode talenty

27.03.2013
"The Point" wspiera młode talenty

Centrum Kształcenia Językowego "The Point" wspiera utalentowanych polskich projektantów.Zobacz również wersję long


Cracow Fashion Awards – pokaz dyplomowy absolwentów Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru na otwarcie krakowskiego tygodnia mody zgromadził na widowni Nowohuckiego Centrum Kultury liczne grono projektantów, reprezentantów polskich firm odzieżowych i dziennikarzy.

Największe uznanie spośród zaprezentowanych podczas pokazu niezwykle różnorodnych 60 kolekcji zdobyły stroje Michała Wójciaka, zainspirowanego filmem "Teoremat" Piera Paolo Pasoliniego z 1968 roku - jego wariacje na temat klasycznego garnituru, dobór tkanin i deseni, a także autorskie buty – które złożyły się na kolekcję "Malkontent".

Centrum Kształcenia Językowego "The Point" w nagrodę dla laureata Cracow Fashion Awards, sfinansuje jego podróż i pobyt, a także udzieli wsparcia organizacyjnego jego pokazu na konkursie Russian Silhouette, który odbędzie się 6 października w Moskwie. Ufundowało również indywidualny interaktywny kurs językowy do wyboru: "The Point Pycckий" lub "The Point English". Nagrodę wręczył dyrektor programowy The Point, Dariusz Kwietniowski.

do góry ^

© 2011-2023 Plakat Club. Wszelkie prawa zastrzeżone.